· zadroga · 1 min

Kodołamacz na Confiturze 2017!

Sobota 1 lipca upłynęła nam pod znakiem konferencji Confitura 2017 r. Wydarzenie zgromadziło wielu uczestników. Odbyło się 35 prelekcji. Wśród nich wystąpienia naszych trenerów: Jakuba Nowackiego z tematem “Czemu SQL? Praktyka w pracy z (dużymi) danymi” oraz Tomka Sułkowskiego, który odpowiedział na pytanie “Dlaczego backendowcy wolą Angulara”.

Mamy też powód do dumy. Otóż Sages (czyli “matka” Kodołamacza) otrzymał statuetkę Wiernego Sponsora. Jest to docenienie naszego niezmiennego od kilku lat wsparcia dla Confitury. Bardzo nas cieszy, że już od kilku lat możemy uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.

Nasze stoisko miało na celu przedstawienie Kodołamacza tym, którzy jeszcze go nie znali, od rana udzielaliśmy informacji na temat kursów, w szczególności bootcampów. Nie będziemy ukrywać, że największym powodzeniem cieszyła się nasza zabawa, w której do wygrania był gadżet roku, czyli fidget spinner. Zadanie polegało na wypełnieniu komiksu i zaproponowanie, co wymyślił full-stack developer. Uczestnicy poradzili sobie świetnie, w samej zabawie wzięło udział prawie 250 osób! Najzabawniejsze lub najbardziej zaskakujące odpowiedzi znajdziecie na naszym FB (https://www.facebook.com/kodolamacz/posts/467247936972802)

Jesteśmy pewni, że dzięki spinnerowi z naszym logo świat niektórych osób choć trochę kręci się wokół Kodołamacza ;). Bardzo miło wspominamy sobotnie wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konferencji i już myślimy, czym zaskoczymy przybyłych na nią gości :).

Uczestnicy

Uczestnicy

Uczestnicy

Uczestnicy

Uczestnicy

Uczestnicy

Uczestnicy

Udostępnij:
Powrót do bloga