· kodolamacz · 2 min

Największa polska konferencja poświęcona Pythonowi - Pytech Summit 2023 (online) Winter Edition

Już tej jesieni, 7 grudnia 2023 roku odbędzie się Pytech Summit 2023 (online) Winter Edition, tym razem w formie konferencji online! Serdecznie zapraszamy! Wydarzenie skierowane jest do pasjonatów Pythona z profilu mid i senior. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata Python oraz przedstawicieli wiodących firm, zajmujących się Python w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy Python, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a bilet na wydarzenie dostępny jest do pobrania przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/pytechsummit2023winter/

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:20.

ZAPLANOWALIŚMY WIELE WARTOŚCIOWYCH PREZENTACJI. NA PRZYKŁAD:

  1. Python experience w Microsoft Fabric.
  2. Wychodząc poza kontinuum: Znaczenie kwantyzacji w Deep Learningu.
  3. Marka osobista programisty.

USŁYSZYMY MIĘDZY INNYMI:

Krzysztof Kempiński - W branży IT działam od 2005 roku. Zawodowo zajmuję się rozwojem backendu aplikacji webowych i zarządzaniem działami IT. Dodatkowo prowadzę podcast „Porozmawiajmy o IT” i rozwijam portal z ofertami pracy IT SOLID.Jobs

Maciej Rubczyński - Big Data & AI Solutions Architect w TIDK, gdzie w świetnym towarzystwie zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Aktualnie jestem w trakcie doktoratu wdrożeniowego na Politechnice Poznańskiej, gdzie skupiam się na modelach prognozowania szeregów czasowych oraz detekcji anomalii. W pracy korzystam z rozwiązań chmurowych, w których kompetencje potwierdzają zdobyte przeze mnie certyfikaty zarówno z obszaru MS Azure jak i GCP. Fan piłki nożnej oraz sportu w każdej postaci.

WAŻNE INFORMACJE: Osoba biorąca udział musi zarezerwować bezpłatny bilet, dzięki któremu otrzyma link umożliwiający dostęp do wydarzenia.

Udostępnij:
Powrót do bloga