· kuzma · 2 min

Mocarze FrontEndu na konferencji FRONTEND-CON 2017

Jesień 2017 będzie dedykowana FrontEndowcom: 22 i 23 września w EXPO XXI WARSZAWA odbędzie się konferencja poświęcona technologiom FrontEnd. Idea wydarzenia to dzielenie się pomysłami, zdobywanie wiedzy, nawiązywanie przyjaźni i dobra zabawa. Dwa dni, trzydziestu prelegentów z całego świata i tematy, które nurtują środowisko – FRONTEND-CON 2017 nadchodzi!

Tematyka FrontEnd, czyli konwencja nie tylko dla programistów

Dla programistów FrontEnd, designerów lub osób z szeroko pojętej branży IT to będzie nie lada gratka. Prelegenci przedstawią najświeższe zagadnienia, newsy i wiedzę z obszarów JavaScript, CSS, HTML5, Angular, Node.js, Ionic, Vue.js, RxJS, NativeScript, React, PWA czy Redux. Wykłady będą się odbywały na przestrzeni dwóch dni, codziennie uczestnicy będa brali udział w ponad dziesięciu prelekcjach, warsztatach i dyskusjach. Pełny program konferencji można znaleźć na stronie www.frontend-con.io.

Niezwykła konwencja, dedykowana środowisku

Organizatorom wdrażając w życie pomysł na FRONTEND-CON 2017 zależało, aby konferencja stała się nie tylko źródłem wiedzy, ale również rozrywki i zabawy. Tylko tak można zacieśnić więzy wśród ludzi z branży. Dlatego oprócz prelekcji i warsztatów, nie zabraknie okazji do integracji oraz przebrań. Stworzenie konwentu programistycznego w połączeniu z dobrze znaną polityką integracyjną firm IT stało się jedną z myśli przewodnich. Na froncie strony głównej wydarzenia znajdziemy sylwetki super-bohaterów, określonych mianem „Bohaterów FrontEndu“. To najlepsza zapowiedź zabawy, jaka będzie towarzyszyć wydarzeniu. Po co to wszystko? Organizator podkreśla, że chodzi o pretekst do nawiązywania kontaktów i rozmów.

Prelegenci FRONTEND-CON 2017

Na jedną z największych konferencji dedykowanych FrontEnd developerom w Europie przyjedzie prawdziwa śmietanka. To ludzie, którzy zajmują się tym na co dzień i działają na rzecz FrontEndowej społeczności. W Warszawie pojawi się ponad trzydziestu prelegentów z całego świata. Sesję otwierającą poprowadzi Lea Verou, ekspert w W3C CSS Working Group oraz autorka wielu cenionych publikacji. Ciekawie zapowiada się również prelekcja nastoletniej Amerykanki Samanthy Rhodes, która rozpali publiczność swoim postulatem „Chcieć to móc”. Wszyscy prelegenci są autorytetami w swojej dziedzinie, pracują dla największych firm z branży IT, odpowiadają za zaawansowane technologicznie projekty i co najważniejsze chcą inspirować, motywować i dzielić się swoją wiedzą.

FRONTEND-CON 2017 – czas, miejsce, bilety

Konferencja odbędzie się 22 – 23 września 2017 w hali EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12-14 w Warszawie. Na stronie www.frontend-con.io można zakupić bilety w cenie 865 zł netto.

Jako patron medialny konferencji mamy dla Was specjalny kod rabatowy kodolamacz15, który uprawnia do zakupu biletu z 15% zniżką. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. 😁

Udostępnij:
Powrót do bloga