Kurs PRO

AI & Machine Learning Engineering

Zaawansowany kurs dla osób z doświadczeniem w IT. Zdobądź nową wiedzę w przełomowej dziedzinie programowania. Przekwalifikuj się na stanowiska typu inżynier uczenia maszynowego lub inżynier sztucznej inteligencji i twórz rozwiązania oparte na AI!

AI & Machine Learning Engineering

Zdobądź kompetencje niezbędne do pracy przy komercyjnych projektach AI

Kurs przygotowuje do pracy na stanowiskach takich jak inżynier sztucznej inteligencji, inżynier uczenia maszynowego lub inżynier deep learningu. Umożliwia zdobycie wiedzy na temat działania algorytmów uczenia maszynowego, profesjonalnej implementacji systemów opartych na sztucznej inteligencji oraz wdrażaniu ich do rozwiązań produkcyjnych.

Będziesz profesjonalnie programować w Pythonie i zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi.

Opanujesz technologie i narzędzia pozwalające na produkcyjne wdrażanie rozwiązań.

Nauczysz się budować wysokiej jakości systemy oparte na sztucznej inteligencji.

Nauczysz się stosować w praktyce algorytmy uczenia maszynowego i nowoczesne sieci neuronowe.

Zdobędziesz kompetencje w rozwijaniu projektów wykorzystujących uczenie maszynowe.

Poznasz zaawansowane metody inżynierskie i nauczysz się profesjonalnego wytwarzania kodu.

Jakie technologie i języki programowania poznasz podczas kursu?

Kubernetes
Docker
Python
Pandas
Linux
GitHub
NumPy
Jupyter
PyCharmr
MyFlow
FastApi
AirFlow
PyTorch
Hugging Face

Sprawdź aktualne terminy startu kursu

Liczba miejsc na każdą z edycji jest ograniczona.
O udziale w kursie decyduje kolejność podpisanych umów, więc nie zwlekaj z decyzją.

Kurs weekendowy realizowany w soboty i niedziele, co 2 tygodnie.

DATA

TRYB

weekendowy

GDZIE

zdalnie

CZAS TRWANIA

30 dni

Wybierz swój pakiet

Raty 0% z kredytem Alior Bank.
Cena uzależniona od wybranego pakietu i przysługującej zniżki.

POLECAMY

Kurs AI & Machine Learning Engineering

tryb weekendowy

16 900
cena regularna: 18 900 zł
  • 240 h na żywo z trenerem (on-line)
  • 84h pracy własnej: Pre work + praca nad projektem końcowym
  • Dostęp do nagrań z kursu przez 12 miesięcy od rozpoczęcia zajęć
  • Konsultacje i mentoring w trakcie trwania kursu i realizacji projektu
  • Aktualne narzędzia i dobre praktyki
  • Projekt końcowy
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • GRATIS: e-learning z Machine Learningu

Program kursu

1. Programowanie w Python

2. Linux, Git

3. Praca z danymi w Python

4. Uczenie maszynowe

5. Zaawansowane aspekty uczenia maszynowego

6. Programowanie obiektowe, wzorce projketowe i Testy jednostkowe w Python

7. Implementacja systemów AI

8. Eksperymenty machine learningowe

9. Deployment rozwiązań AI: REST API

10. Deployment rozwiązań AI: Docker

11. Deployment rozwiązań AI: Kubernetes

12. Potoki uczenia maszynowego

13. Deep learning

14. Przetwarzanie języka naturalnego (NLP)

15. Computer vision

Nasza kadra

W przypadku intensywnych kursów zawodowych rola prowadzących jest kluczowa, aby uczestnicy kursów zrozumieli trudny materiał i przyswoili wiedzę w wyznaczonym czasie. Nasi eksperci to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają nie tylko doświadczenie dydaktyczne, ale przede wszystkim lata doświadczeń projektowych.

Norbert Ryciak

Norbert Ryciak

Autor, Machine learning engineer

Obecnie pracuje w firmie Sotrender, gdzie rozwija i wdraża algorytmy uczenia maszynowego do różnych zastosowań w ekosystemie mediów społecznościowych. W swojej pracy bierze udział we wszystkich etapach projektów data science - począwszy od prac badawczych, poprzez rozwijanie powstających produktów opartych na uczeniu maszynowym, aż do produkcyjnego wdrożenia. Najczęściej wykorzystuje i specjalizuje się w głębokim uczeniu maszynowym (deep learning), które w swojej karierze stosował m.in. w projektach z obszaru przetwarzania języka naturalnego (NLP). Oprócz pracy merytorycznej podejmuje również wiele działań dydaktycznych w tematyce data science: prowadzi szkolenia komercyjne dla firm, zajęcia na uczelniach, jest autorem kursów zawodowych i e-learningowych.

Poznaj nasze kursy tego autora:

AI & Machine Learning Engineering Analityka danych AI & Data Science Uczenie maszynowe
Marcin Rybiński

Marcin Rybiński

Autor kursu, Machine Learning Engineer w Brainly

Zajmuje się rozwijaniem, wdrażaniem, monitorowaniem i utrzymywaniem algorytmów uczenia maszynowego do różnych zastosowań w branży edutech. Specjalizuje i rozwija się w zagadnieniach MLOps, związanych z wdrażaniem oraz utrzymywaniem rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję.

Poznaj nasze kursy tego autora:

AI & Machine Learning Engineering
Michał Gałka

Michał Gałka

Trener, Machine learning engineer

Michał jest inżynierem oprogramowania z 15-letnim doświadczeniem w pracy z Pythonem. Jego zainteresowania sięgają również systemów wbudowanych. Łączy swoje zamiłowanie do Pythona i technologii embedded, spędzając czas na pracy z układami obsługiwanymi przez MicroPython oraz jednopłytkowymi komputerami typu Raspberry Pi i podobnymi. Posiada doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach, zarówno w Polsce, jak i poza nią. Aktualnie pracuje nad infrastrukturą testową dla jednego ze startupów z branży automotive. Wcześniej związany z KernelCI - rozproszoną platformą do automatyzacji testów jądra Linux.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Machine Learning Engineering
Waldemar Kołodziejczyk

Waldemar Kołodziejczyk

Trener, Machine learning engineer

Profesjonalnie i akademicko związany z branżą inżynierską, tworzy rozwiązania oparte o wizję komputerową, szeregi czasowe i uczenie ze wzmocnieniem. Zajmuje się pełnym cyklem zagadnień, od dekompozycji problemu biznesowego, poprzez analizy i research aż po trenowanie i deployment modeli na produkcję. Jako trener prowadzi kursy z obszaru Data Science i Machine Learning w Sages. Wykładowca przedmiotu 'Uczenie Maszynowe w rozwiązaniach Big Data' na studiach podyplomowych 'Big Data' na Politechnice Warszawskiej.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Machine Learning Engineering AI & Data Science
Bartosz Mikulski

Bartosz Mikulski

Trener, Inżynier danych, MLOps engineer

W pracy zawodowej zajmuje się budowaniem zautomatyzowanej platformy wdrażania modeli uczenia maszynowego na produkcji. Specjalizuje się w inżynierii danych z użyciem AWS. Od 2017 roku pisze bloga o inżynierii danych, uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji. Napisał jeden z rozdziałów książki '97 Things Every Data Engineer Should Know'. Występuje na konferencjach i meetupach w roli prelegenta gdzie dzieli się swoim doświadczeniem ze społecznością programistów. Prowadzi szkolenia komercyjne.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Machine Learning Engineering AI & Data Science

Co sądzą o kursie AI & Machine Learning Engineering nasi kursanci?

" Podjęcie kursu AI & Machine Learning Engineering było jedną z moich lepszych decyzji edukacyjnych obok ukończenia bootcampu AI & Data Science. Jak do tej pory zajęcia w pełni spełniają moje oczekiwania. Widać, że treść i struktura kursu zostały starannie i przemyślanie dobrane, aby wprowadzić stopniowo koncepcje i technologie związane ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym. Trenerzy wykazują się nie tylko wysokimi kompetencjami i umiejętnościami z dziedziny AI, ale także humorem i pozytywnym nastawieniem do uczestników. Widać, że są zaangażowani i znają się na temacie 😊. Podoba mi się ilość praktycznych ćwiczeń podczas zajęć, dostęp do materiałów pomocniczych, a szczególnie to, że dostaliśmy gratis kurs Machine Learning. Z czystym sumieniem mogę polecić ten kurs wszystkim, których interesują zagadnienia AI. "


Przemysław Wyszkowski

Uczestnik kursu

" Jedna z zasad inwestowania mówi, że inwestycja w edukację jest zazwyczaj jedną z najlepszych. Dokładnie tak jest z kursem AI & Machine Learning Engineering od Sages. Jest to bardzo solidna piguła wiedzy, czasami trudna do przełknięcia, bo kurs jest niezwykle intensywny. Jednak nikt nie obiecywał gruszek na wierzbie, bynajmniej - miało być dużo wiedzy teoretycznej, jeszcze więcej praktyki i tak właśnie jest. Podstawy Pythona, algorytmy ML, sieci neuronowe, LLM, czyli wszystkie gorące tematy są tu poruszone. Kadra jest znakomita. Od pierwszej chwili z każdym trenerem nie ma cienia wątpliwości, że jest specjalistą w swojej dziedzinie. Nie unikają odpowiedzi na żadne pytania, a jeśli nie jej zna, to się dowie czym prędzej. Trener potrafił mnie zaskoczyć nową ciekawostką w tematach, które wydawało mi się, że znam bardzo dobrze. Z kolei w tematach dla mnie nowych zawsze spotkałem się z odpowiedzią na każde pytanie (nie ma pytań głupich!). Nie da się ukryć, że cena kursu może odstraszać, ale co dostajemy w zamian? Uporządkowane materiały i ścisły harmonogram to oczywiste. Natomiast najcenniejsze jest doświadczenie żywych ludzi: autorów kursu, którzy przygotowali odpowiednie tematy, zgodnie z trendami, trenerów z ich nieocenioną praktyczną wiedzą i dostępnością, ale też współkursantów – każdy z nas wnosi nieco inne doświadczenie ze swojej pracy zawodowej. Tego nie da byle kurs na promocji z platformy na literę U. Czy polecam ten kurs każdemu? Nie. Polecam go ludziom, którzy interesują się AI, mają za sobą pierwszą styczność z tematem i chcą zrobić duży krok naprzód. Ja jestem zadowolony z tej inwestycji :) "


Igor Sulim

Uczestnik kursu

Często zadawane pytania

Jak wygląda proces rekrutacji na bootcamp?

Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się na podstawie formularza aplikacyjnego. Po przesłaniu zgłoszenia kandydat otrzymuje drogą mailową zaproszenie do procesu rekrutacji. Rekrutacja obejmuje zadania, sprawdzające podstawową znajomość programowania. Potwierdzenie terminu rozpoczęcia danego kursu następuje po zakończeniu całości procesu rekrutacyjnego na ten kurs.

Czy podana cena jest kwotą netto czy brutto?

W przypadku osób prywatnych podana cena to cena końcowa, w przypadku finansowania szkolenia przez firmy - jest to cena netto - doliczamy 23% VAT.

Jaki sprzęt powinni zapewnić sobie uczestnicy programu?

- Stabilne połączenie internetowe (zalecane min. 10Mbit/s download i 1Mbit/s upload.
- Przeglądarka internetowa Chrome lub Firefox (zalecane Chrome); na urządzeniach mobilnych niezbędna jest aplikacja Zoom.
- Dobrej jakości słuchawki oraz mikrofon oraz miejsce wolne od hałasu.(Opcjonalnie) kamera internetowa.
- (Opcjonalnie) duży monitor lub dwa urządzenia (np. tablet na którym oglądamy szkolenia i komputer na którym pracujemy) lub dwa ekrany; w przypadku użycia dwóch niezależnych urządzeń nie będzie możliwości pokazania zawartości swojego ekranu.
- Komputer z przynajmniej 16 Gb pamieci RAM.

Czy na kursie nauczę się więcej, niż mogę sam z Internetu?

W obecnych czasach w Internecie da się znaleźć wszystko - i dotyczy to również tego czego uczymy na kursie. Natomiast nie istnieje jedno źródło (kurs online, zestaw materiałów, podręcznik dostępny online), które kondesowałoby tę wiedzę w jednym miejscu. Każde materiały dostępne w sieci pokrywają jedynie pewien wycinek całości i są one rozrzucone po bezkresie Internetu. Odnalezienie się w tym, oddzielenie treści przydatnych od tych zbędnych, wybranie materiałów dobrej jakości - to olbrzymie i bardzo trudne wyzwanie, wymagające poświęcenia ogromnej ilości czasu na jego realizację. Do tego dochodzą naturalne kwestie efektywności nauki samodzielnej - motywacja do samotnej pracy, wynajdywanie czasu pośród natłoku obowiązków życia codziennego, brak pomocy nauczyciela. Ponadto podczas nauki samodzielnej nigdy nie skorzystamy z osobistych doświadczeń specjalistów - nie dowiemy się co jest ważne w praktyce, na co trzeba zwracać uwagę i nie dowiemy się jak najefektywniej rozwiązywać praktyczne problemy. Wielu uczestników naszych kursów rozpoczynało naukę na własną rękę, ale ostatecznie z różnych względów decydowało się na udział i uznało to za opłacalną inwestycję.

Jaka jest różnica między bootcampem a studiami?

Studia oferują zdobycie wiedzy ogólnej, bez ukierunkowania na konkretną specjalizację. Rozwijają kompetencje ogólne będące bazą do zdobycia umiejętności w trakcie pracy. Bootcamp to szkoła zawodu, nauka w kierunku zdobycia praktycznych umiejętności potrzebnych do jego wykonania. W ramach realizacji bootcampu tworzysz projekt, który później będzie stanowił Twoje konkurencyjne portolio.

Czy kurs jest dla mnie?

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz zespół doradzi Ci i pomoże wybrać kurs, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i celom.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się godzinach 9-17. Są podzielona na cztery bloki - po dwa przed i po przerwie obiadowej, rozdzielone przerwą. Nie ma podziału na zajęcia wykładowe i ćwiczeniowe - zajęcia mają formę warsztatową i cały czas pracujemy przy swoich komputerach. Nie znaczy to, że w ogóle nie ma momentów, w których trener coś opowiada i pokazuje, a uczestnicy tylko słuchają. Nie ma tu miejsca na mechaniczne odhaczanie punktów “podstawy programowej” - celem zajęć jest dobre opanowanie materiału przez uczestników, a plan kursu jest skonstruowany tak, że na wszystko jest czas. Standardem są również kształcące dyskusje wywiązujące się z pytań uczestników. Jest to wyższa jakość edukacji w stosunku do tradycyjnych studiów.

Czy jako absolwent bootcampu Data Science mogę wziać udział w kursie Inżynier AI & ML?

Oczywiście i nawet na specjalnych warunkach. Jeśli uczesniczyłeś w naszym bootcampie Data Science to powinieneś mieć juz opanowany zakres z modułów 3, 4 i 5 dlatego pomniejszymy Tobie cenę kursu o 6 dni. Jeśli chcesz mozesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, ale wskazane będę stanowiły dla Ciebie częściowe powtórzenie. O dokładną wycenę dopytaj Opiekuna kursu.

Co obejmuje cena kursu?

Pełna zawartość usługi opisana jest szczegółowo w sekcji Cena. Organizatorzy nie zapewniają sprzętu, zakwaterowania oraz wyżywienia uczestnikom na czas trwania kursu.

Co obejmuje 50% zniżka na kursy e-learningowe Sages?

Promocja dotyczy kursów e-learningowych Sages z aktualnie dostępnej oferty na stronie https://platforma.sages.pl/. Zniżka ważna jest przez 1 rok od zakończenia kursu Data Science.

Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy najczęściej w ciagu 24 godzin roboczych.