Bootcamp Business Intelligence

Rozpocznij karierę w branży Business Intelligence

Poznaj pakiet technologii i narzędzi, niezbędny do pracy związanej z uczeniem maszynowym / sztuczną inteligencją, w trakcie blisko 420h nauki zakończonej zdobyciem kompetencji umożliwiających podjęcie pracy na stanowisku Data Scientist.

AstroWind Hero Image

Zdobądź kwalifikacje niezbędne do pracy w komercyjnych projektach Data Science

Nasz bootcamp dostarcza kompleksowej wiedzy z obszaru data science. Podczas programu nabędziesz praktyczne umiejętności, które stale będziesz wykorzystywać do rozwiązywania problemów w przyszłej pracy.

Programowanie w Pythonie

Nauczysz się języka Python, w szczególności bibliotek ukierunkowanych na analizę danych.

Apache Spark

Poznasz bibliotekę Apache Spark do przetwarzania big data.

Statystyczna analiza danych

Poznasz statystyczne metody analizy danych, takie jak ...

System kontroli wersji git

Nauczysz się korzystać z systemu kontroli wersji git.

Metody uczenia maszynowego

W stopniu bardzo dobrym opanujesz metody uczenia maszynowego oraz poznasz uczenie głębokie (deep learning).

Język SQL

Nauczysz się posługiwać językiem SQL.

Poznasz takie technologie i języki programowania jak:

Paypal
Visa
Ebay
Youtube
Microsoft
Node JS
Google
Meta
Yahoo

Terminarz

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Necessitatibus, non.

Brak terminów.

Wybierz swój pakiet

Raty 0%. Cena uzależniona jest od wybranego pakietu i przysługującej zniżki.

Program kursu

1. Python podstawy + Git

2. Python rozszerzenie

3. Python: Numpy i Matplotlib

4. Python: Pandas

5. Python: praca z różnymi źródłami danych

6. Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka

Nasza kadra

W przypadku intensywnych kursów zawodowych rola prowadzących jest kluczowa, aby uczestnicy kursów zrozumieli trudny materiał i przyswoili wiedzę w wyznaczonym czasie. Nasi eksperci to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy posiadają nie tylko doświadczenie dydaktyczne, ale przede wszystkim lata doświadczeń projektowych.

Norbert Ryciak

Norbert Ryciak

Autor, Machine learning engineer

Obecnie pracuje w firmie Sotrender, gdzie rozwija i wdraża algorytmy uczenia maszynowego do różnych zastosowań w ekosystemie mediów społecznościowych. W swojej pracy bierze udział we wszystkich etapach projektów data science - począwszy od prac badawczych, poprzez rozwijanie powstających produktów opartych na uczeniu maszynowym, aż do produkcyjnego wdrożenia. Najczęściej wykorzystuje i specjalizuje się w głębokim uczeniu maszynowym (deep learning), które w swojej karierze stosował m.in. w projektach z obszaru przetwarzania języka naturalnego (NLP). Oprócz pracy merytorycznej podejmuje również wiele działań dydaktycznych w tematyce data science: prowadzi szkolenia komercyjne dla firm, zajęcia na uczelniach, jest autorem kursów zawodowych i e-learningowych.

Poznaj nasze kursy tego autora:

AI & Data Science AI & Machine Learning Engineering
Oliwia Wojtkowska

Oliwia Wojtkowska

Data Engineer

Data Engineer Consultant w międzynarodowej firmie IT. Zajmuje się projektami z zakresu Data Science, Internet of Things oraz programowaniem mikroserwisów w Pythonie. Ukończyła studia z zakresu informatyki, broniąc pracę z zakresu Przetwarzania Języka Naturalnego. Realizowała projekty związane z machine learning m.in dla branż telekomunikacyjnej, FMCG, farmaceutycznej czy finansowej. Wielka fanka Pythona, który jest głównym językiem jej pracy.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Data Science
Waldemar Kołodziejczyk

Waldemar Kołodziejczyk

Machine learning engineer

Profesjonalnie i akademicko związany z branżą inżynierską, tworzy rozwiązania oparte o wizję komputerową, szeregi czasowe i uczenie ze wzmocnieniem. Zajmuje się pełnym cyklem zagadnień, od dekompozycji problemu biznesowego, poprzez analizy i research aż po trenowanie i deployment modeli na produkcję. Jako trener prowadzi kursy z obszaru Data Science i Machine Learning w Sages. Wykładowca przedmiotu 'Uczenie Maszynowe w rozwiązaniach Big Data' na studiach podyplomowych 'Big Data' na Politechnice Warszawskiej.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Machine Learning Engineering AI & Data Science
Patryk Palej

Patryk Palej

Data scientist

Od 2018 roku zajmuje się analizą danych, uczeniem maszynowym oraz programowaniem w Pythonie. W międzyczasie ukończył studia na kierunku Energetyka w trakcie których zajmował się matematycznym modelowaniem procesów transportu ciepła i masy. Szybko jednak przebranżowił się do IT i jako data scientist pracował przy projektach dla takich sektorów jak finanse, telekomunikacja czy media. Na co dzień pracuję w software housie specjalizującym się w AI gdzie zajmuję się programowaniem w projektach data science/machine learning dla klientów z różnych branż. Poza tym prowadzi szkolenia, warsztaty oraz zajęcia na bootcampie z zagadnień na pograniczu Pythona i data science. W wolnym czasie jeździ po świecie autostopem.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Data Science Analityk danych
Michał Więtczak

Michał Więtczak

Data scientist

Od 2014 roku zajmuje się analizą danych, uczeniem maszynowym oraz programowaniem w Pythonie. Szybko rozpoczął pracę IT i jako data scientist pracował przy projektach dla takich sektorów jak finanse, telekomunikacja, FMCG czy retail. Ma też kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów data science. Na co dzień pracuję w banku o globalnym zasięgu, gdzie rozwija zastosowania sztucznej inteligencji w tym sektorze w jednym z centrów R&D. Poza tym prowadzi szkolenia, warsztaty oraz zajęcia na bootcampie z zagadnień dotyczących głównie uczenia maszynowego, analizy tekstu i uczenia głębokiego.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Data Science
Bartosz Mikulski

Bartosz Mikulski

Data Scientist

W pracy zawodowej zajmuje się budowaniem zautomatyzowanej platformy wdrażania modeli uczenia maszynowego na produkcji. Specjalizuje się w inżynierii danych z użyciem AWS. Od 2017 roku pisze bloga o inżynierii danych, uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji. Napisał jeden z rozdziałów książki '97 Things Every Data Engineer Should Know'. Występuje na konferencjach i meetupach w roli prelegenta gdzie dzieli się swoim doświadczeniem ze społecznością programistów. Prowadzi szkolenia komercyjne.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Data Science
Martyna Śpiewak

Martyna Śpiewak

Data Scientist

Entuzjastka statystyki, machine learningu i analizy danych. Ukończyła z wyróżnieniem matematykę na Politechnice Warszawskiej o specjalności Statystyka Matematyczna i Analiza Danych. Pracuje jako starszy specjalista badawczo-technicznym w Ośrodku Przetwarzania Informacji - Państwowym Instytucie Badawczym, gdzie zajmuje się przetwarzaniem języka naturalnego w kontekście wykrywania plagiatów. Współtworzy Jednolity System Antyplagiatowy oraz System Ewaluacji Dorobku Naukowego. Pełni rolę trenera i opiekuna merytorycznego podczas bootcampów Data Science.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Data Science
Krzysztof Rudaś

Krzysztof Rudaś

Data Scientist

Doktor nauk matematycznych, obecnie pracujący w Instytucie Podstaw Informatyki PAN i na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W 2022 roku obronił doktorat na tym wydziale. Interesuje się statystyką matematyczną, data miningiem, metodami regresyjnymi i szeregami czasowymi. Specjalizuje się w zagadnieniu modelowania przyczynowego (uplift modeling). Jest współautorem kilku ważnych publikacji z tej dziedziny. Oprócz pracy naukowej prowadzi także zajęcia dydaktyczne z zakresu statystyki dla studentów Politechniki Warszawskiej.

AI & Data Science
Mateusz Pabiś

Mateusz Pabiś

ML / Python Engineer

Pierwsze problemy z komputerami rozwiązywałem już szkole podstawowej. Od 'zawsze' związany z komputerami zapędzając je do pracy. Moje zainteresowania na przestrzeni czasu wędrowały od systemów równoległych i rozproszonych płynnie przechodząc później w cyberbezpieczeństwo, gdzie wykrywałem ataki socjotechniczne, a kończąc dzisiaj na szeroko pojętym uczeniu maszynowym. Co robię na co dzień? Aktualnie pracuję jako specjalista ds. systemów przetwarzania i analizy danych, gdzie codziennie angażuję się w tworzenie nowoczesnych rozwiązań. W wolnych chwilach staram się zasiadać za sterami samolotu. Dlaczego lubię szkolić? Uwielbiam dzielić się wiedzą i doświadczeniem, ponieważ wierzę, że bycie mentorem przyczynia się nie tylko do rozwoju innych, ale także do własnego poszerzania horyzontów. Ponadto Albert Einstein podobno powiedział: 'Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.' - uczenie innych jest świetnym sposobem, aby uporządkować swoją wiedzę.

AI & Data Science
Michał Kardasz

Michał Kardasz

Ekspert ds. rekrutacji w IT

Zawodowo rekrutacją zajmuje się od 2012 roku. Zarządzał procesami rekrutacyjnymi w dużych międzynarodowych firmach z sektorów BPO/SSC, farmaceutycznego, finansowego, IT. Obecnie jako Global Recruitment and Talent Manager w międzynarodowej firmie produktowej, odpowiada głównie za rekrutacje na stanowiska IT.

Kursy, na których prowadzi zajęcia:

AI & Data Science

Co są o kursie Data Science jego absolwenci?

Aż 96,3% naszych absolwentów poleciłoby innym udział w bootcampie Data Science wg. badania przeprowadzonego przez nas na wiosnę 2021 roku. Sprawdź co o nas myślą!

Brak wpisów.

Często zadawane pytania

Jak wygląda proces rekrutacji na bootcamp?

Yes, AstroWind is designed to be compatible with the latest versions of both Astro and Tailwind CSS. This ensures that you can harness the full capabilities of these technologies while benefiting from the features offered by AstroWind.

Co obejmuje cena kursu?

Certainly! AstroWind is versatile and can be used for a wide range of projects, including both personal and commercial endeavors. Whether you're building a professional portfolio, launching a startup, or creating a marketing website, AstroWind has you covered.

Czy podana cena jest kwotą netto czy brutto?

While some familiarity with HTML, CSS, and web development concepts is helpful, the user-friendly interface and customization options allow those with limited coding experience to create impressive websites. For more advanced users, AstroWind offers extensive customization capabilities.

Czy kurs jest dla mnie?

Absolutely, our dedicated customer support team is here to assist you with any questions or challenges you may encounter. Feel free to reach out to us through our support channels, and we'll be happy to provide the help you need.

Jaki sprzęt powinni zapewnić sobie uczestnicy programu?

Absolutely, our dedicated customer support team is here to assist you with any questions or challenges you may encounter. Feel free to reach out to us through our support channels, and we'll be happy to provide the help you need.

Jaka jest różnica między bootcampem a studiami?

Absolutely, our dedicated customer support team is here to assist you with any questions or challenges you may encounter. Feel free to reach out to us through our support channels, and we'll be happy to provide the help you need.

Co obejmuje 50% zniżka na kursy e-learningowe Sages?

Absolutely, our dedicated customer support team is here to assist you with any questions or challenges you may encounter. Feel free to reach out to us through our support channels, and we'll be happy to provide the help you need.

Jak wyglądają zajęcia?

Absolutely, our dedicated customer support team is here to assist you with any questions or challenges you may encounter. Feel free to reach out to us through our support channels, and we'll be happy to provide the help you need.

Czy na kursie nauczę się więcej, niż mogę sam z Internetu?

Absolutely, our dedicated customer support team is here to assist you with any questions or challenges you may encounter. Feel free to reach out to us through our support channels, and we'll be happy to provide the help you need.

Dlaczego bootcamp jest taki drogi?

Absolutely, our dedicated customer support team is here to assist you with any questions or challenges you may encounter. Feel free to reach out to us through our support channels, and we'll be happy to provide the help you need.

Skontaktuj się z nami

Odpowiadamy najczęściej w ciagu 24 godzin roboczych.