· zadroga · 1 min

Kodołamacz na Targach Praktyk Wydziału MiNI PW

Nasi przedstawiciele w środę 17 maja mieli okazję uczestniczyć w Targach Praktyk zorganizowanych przez Koło Naukowe Informatyków na Wydziale Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej.

Naszym celem było przede wszystkim przedstawienie młodym ludziom oferty bootcampów i korzyści, jakie niesie za sobą uczestnictwo w kursie. Studenci mieli okazję zapytać, na czym taki bootcamp polega i kto kwalifikuje się na ten rodzaj szkolenia.

Studenci podchodzili do naszego stoiska z zaciekawieniem, gdyż wielu z nich wcześniej nie słyszało o tego typu przygotowaniu do zawodu. Dowiedzieli się, że jeżeli w przyszłości wezmą udział w jednym z bootcampów, to ukończą go z własnym portfolio oraz kwalifikacjami do zawodu młodszego specjalisty. Każdy z nich otrzymał ulotkę, gadżet w postaci magnetycznego otwieracza (niezbędnego na studiach;)) oraz został zaproszony do odwiedzenia naszej strony internetowej .

Od strony organizacyjnej targi wyglądały dosyć niestandardowo. Zamiast boksów mieliśmy do dyspozycji wygodne fotele lub kanapy. Kameralna atmosfera sprzyjała studentom - dzięki temu mogli na spokojnie zadać wszystkie pytania.

Jako Kodołamacz serdecznie dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w takim wydarzeniu. Będziemy je bardzo miło wspominać :).

Nasze stoisko

Gadżety i ulotki

Gadżety i ulotki

Udostępnij:
Powrót do bloga