· kodolamacz · 1 min

Mikroserwisy i Python - czy to dobry pomysł? - weź udział w wydarzeniu Pytech - Online Python Meetup #5

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia Pytech - Online Python Meetup #5, przeznaczonej dla programistów Pythona. Wydarzenie online odbędzie się 24 maja 2021 o godzinie 18:30 w formie transmisji online. Głównym jego celem, jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, dostępna tutaj.

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczną oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda:

  • 18:30 - Start prezentacji: Mikroserwisy i Python - czy to dobry pomysł?
  • Q&A - Pytania do prelegenta

W ramach tego webinaru porozmawiamy o architekturze mikroserwisowej z perspektywy moich doświadczeń z utrzymaniem rozbudowanego systemu finansowego i migracji post-startupowego monolitu na taki styl architektury. Pokażemy sobie również, dlaczego python może być dobrym wyborem do budowy mikroserwisów i dlaczego.

Organizatorem wydarzenia jest Pytech, czyli organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów Pythona. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT.

Więcej o społeczności znajdziecie na:

Powrót do bloga