Dla firm

Poznaj nowy trend w rozwiązaniach rekrutacyjnych. Zatrudnij pracownika wyszkolonego zgodnie z Twoimi potrzebami.

Oszczędność czasu

brak konieczności przeprowadzania długich procesów rekrutacyjnych wewnątrz firmy

Pełna wiedza

o zestawie kompetencji kandydata

Pewność

że każdy kandydat jest zainteresowany podjęciem pracy

Potwierdzone kompetencje

kandydata

Formy współpracy

Rekrutacja Absolwentów
Chcesz powiększyć swój zespół o Data Scientistów, testerów albo programistów? Możesz zatrudnić któregoś z naszych Absolwentów. Otrzymasz od nas wizytówki uczestników bootcampu i sam zdecydujesz, którego z nich chcesz zaprosić do procesu rekrutacyjnego.
Przekwalifikowanie pracownika
Twój pracownik chce się rozwijać albo przekwalifikować w strukturach firmy? Możesz wysłać go na jeden z naszych bootcampów otwartych. W trakcie nauki nabędzie umiejętności, które pozwolą mu zmienić swoją rolę w Twojej firmie lub rozwinąć się na zajmowanym stanowisku.
Bootcamp rekrutacyjny
Zostań partnerem otwartego bootcampu z wybranego tematu. Możesz mieć wpływ na program, a po zakończeniu kursu, to Ty będziesz mieć pierwszeństwo w rekrutacji Absolwentów.

Zapytaj o możliwość współpracy →

Bootcampy dedykowane

O bootcampach dedykowanych

Bootcampy dedykowane to alternatywa dla rekrutacji zewnętrznych, łącząca wykorzystanie własnej kadry oraz ciekawy program rozwojowy dla pracowników. Pozwalają Pracownikom w krótkim czasie zdobyć nowe kwalifikacje, np opanować nowy język programowania lub poznać nowoczesne metody analizy danych. Uczestnicy natychmiast po zakończeniu szkolenia mogą przystąpić do pracy w projektach wymagających wykorzystania nowych kompetencji.

Bootcampy - ich format organizacyjny oraz program szkoleniowy - są każdorazowo dostosowywane do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego.

Dla kogo?

Bootcampy dedykowane to świetna oferta dla firm, które chciałyby szybko i skutecznie podnieść kwalifikacje sprawdzonych pracowników, zamiast prowadzić żmudną i długotrwałą rekrutację.

Innowacyjna formuła nauki

Wypracowaliśmy własną metodykę prowadzenia zajęć w odwróconym modelu nauki - teoria w ramach pracy własnej w domu, a praktyka podczas zajęć w formie warsztatowej.Kładziemy duży nacisk na monitorowanie postępów nauki uczestników w formie zadań testowych po każdym ukończonym module kursu.

Program kursu w 100% dostosowany do potrzeb klienta

Szybkie podniesienie kwalifikacji pracowników

Szybki zwrot z inwestycji w sprawdzonych pracowników

Wzmocnienie wizerunku firmy jako pracodawcy inwestującego w pracowników

Format organizacyjny

Czas trwania oraz format organizacyjny dostosowany jest do celu projektu. Model standardowy zakłada 30 dni szkoleniowych, realizowanych w sesjach 2-, 3-dniowych przez okres ok.5 miesięcy. Każdy dzień warsztatowy obejmuje 8 godzin zajęć. W przypadku bootcampów programistycznych poza zajęciami realizujemy jeden 16-godzinny hackathon, którego celem jest zderzenie uczestników z realiami pracy w projektach IT. Kursanci wspólnie tworzą projekt, zmagając się z różnymi etapami pracy zespołowej.

Wsparcie dla mentorów wewnętrznych

W ramach bootcampu realizujemy 2-dniowe szkolenie dla osób, które są team leaderami projektów, do których trafią uczestnicy bootcampu. Jego celem jest wzmocnienie kompetencji związanych z zarządzaniem dalszym rozwojem absolwentów.