Bootcamp Testowanie

Rola testera oprogramowania polega na zapewnieniu jak najlepszej jakości danego systemu lub produktu. Tester w swojej pracy musi bardzo dobrze rozumieć wymagania biznesowe oraz przynajmniej w stopniu podstawowym wymagania techniczne. Podczas swojej pracy tester łączy ze sobą te dwa aspekty w celu weryfikacji prawidłowego działania systemu. Bada dany system, czy jest on podatny na nieprzewidziane przez biznes działania. Analizuje znalezione błędy w celu zlokalizowania przyczyny niepoprawnego działania. Następnie niepoprawne zachowania systemu, zgłasza deweloperom, w celu poprawy.

Dlaczego warto zostać testerem?
How to works
Brama do świata IT
Jest wiele ścieżek kariery, które może obrać doświadczony tester. Analityk testów, manager testów, programista - to tylko niektóre z nich.
How to works
Uniwersalność
Każda strona internetowa, aplikacja lub serwis działa poprawnie właśnie dzięki pracy testerów.
How to works
Dobre perspektywy
Rynek pracy - polski i zagraniczny - cały czas potrzebuje specjalistów z obszaru testowania oprogramowania.
creater by
Szkolenie z rekruterem GRATIS
Przygotujemy Cię do procesu rekrutacji na stanowisko juniorskie
creater by
Portfolio aplikacji
Zdobądź lepszą przewagę nad innymi dzięki własnemu portfolio unikalnych aplikacji
creater by
Wsparcie w szukaniu pracy
Pomożemy Ci znaleźć pracodawcę wśród naszych firm partnerskich
Technologie i certyfikaty testera manualnego
Technologie testera automatyzującego
Syllabus
Testowanie manualne
ISTQB poziom podstawowy
Wprowadzenie do branżowych systemów korporacyjnych
Praca w zespole scrumowym
Proces budowania produktu w Agile
Zapewnienie Jakości w Agile
Testy manualne w Agile
Podstawy technik internetowych + HTML i CSS
SQL i relacyjne bazy danych
Testy API
Testowanie automatyczne
Podstawy Języka Java i środowisko pracy
Automatyzacja testów webowych z wykorzystaniem Selenium
Tworzenie prostego frameworku testowego
Automatyzacja testów webowych z wykorzystaniem Appium
SoapUI
Cena i terminy kursów
TESTOWANIE
MANUALNE
4000
PLN
Warszawa
6 marca 2021
_
Kurs odbywa się w trybie weekendowym i objemuje 13 dni warsztatów (104h), 1-dniowe szkolenie z rekruterem oraz egzamin ISTQB.
Wybierz
TESTOWANIE MANUALNE
+ AUTOMATYCZNE
75008500
PLN
Warszawa
6 marca 2021
_
Kurs odbywa się w trybie weekendowym i objemuje 30 dni warsztatów (240h), 2-dniowe szkolenie z rekruterem oraz egzamin ISTQB.
Wybierz
TESTOWANIE
AUTOMATYCZNE
4500
PLN
Warszawa
6 marca 2021
_
Kurs odbywa się w trybie weekendowym i objemuje 17 dni warsztatów (136h) oraz 2-dniowe szkolenie z rekruterem.
Wybierz
FAQs
Będziesz mógł to sprawdzić w trakcie procesu rekrutacji. Obejmuje on test predyspozycji oraz rozmowę indywidualną osoby merytorycznej z kandydatem. Pamiętaj, że ważniejsza od umiętności twardych jest odpowiednia motywacja i chęć do poszerzania swoich kwalifikacji.
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się na podstawie formularza aplikacyjnego. Po przesłaniu zgłoszenia kandydat otrzymuje drogą mailową zaproszenie do procesu rekrutacji. Rekrutacja obejmuje test predyspozycji i rozmowę kwalifikacyjną z trenerem (osobistą lub zdalnie za pośrednictwem komunikatora). Test sprawdza umiejętność logicznego myślenia i kreatywnosć w rozwiązywaniu problemów. Potwierdzenie terminu rozpoczęcia danego bootcampu następuje po zakończeniu całości procesu rekrutacyjnego na ten bootcamp.
Niestety żaden bootcamp nie gwarantuje 100% pewności znalezienia pracy. Możemy jednak dać Ci 100% gwarancję, że na bootcampie dostarczymy Ci wiedzy i narzędzi odpowiadających potrzebom współczesnego rynku pracy. Po Twojej stronie pozostaną dwa pozostałe czynniki sukcesu: zaangażowanie i chęci samodoskonalenia.
Cena kursu obejmuje udział w zajęciach, materiały dodatkowe, przerwy kawowe i zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu. Organizatorzy nie zapewniają sprzętu, zakwaterowania oraz wyżywienia uczestnikom na czas trwania kursu.
W przypadku osób prywatnych podana cena to cena końcowa, w przypadku finansowania szkolenia przez firmy - jest to cena netto - doliczamy 23% VAT.
Studia oferują zdobycie wiedzy ogólnej, bez ukierunkowania na konkretną specjalizację. Rozwijają kompetencje ogólne będące bazą do zdobycia umiejętności j w trakcie pracy. Bootcamp to szkoła zawodu, nauka w kierunku zdobycia praktycznych umiejętności potrzebnych do jego wykonania. W skrócie: po studiach potrzebujesz stażu, po bootcampie – staż masz już za sobą.
Dlaczego warto zostać Kodołamaczem?
Od 2007 roku szkolimy specjalistów IT pracujących dla największych firm i insytucji publicznych w Polsce. Znamy aktualne potrzeby i wymagania pracodawców względem swoich pracowników i wiedzę tę wykorzystujemy przy tworzeniu programów kursów przygotowujących młode kadry do wejścia na rynek pracy branży IT.
Dowiedz się więcej

Pobierz informator o kursie

Aby umożliwić nam wysłanie informatora, musisz wyrazić poniższą zgodę. Dzięki niej pozostaniesz także na bieżąco z promocjami i wydarzeniami Kodołamacza.

Administratorem danych osobowych jest Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w sposób określony w polityce prywatności (https://kodolamacz.pl/polityka-prywatnosci).

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.